Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

2015 yılında Kadıköy Moda'da birlikte başladığımız serüvenimiz, küçük bir dükkanla hayat buldu. Bugün ise 2019'da yeni ve geliştirilmiş mekanımızda yolculuğumuza devam ediyoruz. Temel amacımız, geleneksel lezzetleri modern dokunuşlarla buluşturarak ortak bir damak tadını yaratmak. Bu lezzetleri daha geniş bir kitleyle buluşturmayı hedefliyoruz ve bunu gerçekleştirmenin en iyi yolunun deneyimlerimizi doğru yöntemlerle paylaşmaktan geçtiğine inanıyoruz.

Moda Çikolatacısı işletmesi, dört ana bölümde şekilleniyor. Özgün ve özel çikolata çeşitlerimiz, özel damak zevklerine hitap eden tatlılarımız, her zaman taze ve özenle hazırladığımız kahvelerimiz ile sabahlarımızın enerji kaynağı olan kahvaltı ve brunch seçeneklerimiz, işletmemizin özünü oluşturuyor.

Günün erken saatlerinde açılan işletmemiz, kahvaltı keyfi yapmak isteyen misafirlerimize kapılarını açarken aynı zamanda mutfağımız da güne hazırlık yapıyor. Özellikle taptaze kruvasanlarımız, kahvaltılarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Aynı şekilde, her gün taze olarak ürettiğimiz özel tatlılarımız, kahve deneyiminizi tamamlayan en özel lezzetler arasında yer alıyor.

Özel günlerinizde tercih edebileceğiniz özel tasarım kutularımız içinde sunulan çikolatalarımız, özel anlarınıza tat katacak seçenekler sunuyor. Ayrıca, kahvenizin yanında birkaç parça özel çikolata ile günlük rutininizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.
Whatsapp
Tıkla Ara